krzewy ozdobne

 

Drzewka ozdobne

Sprzedaż krzewów i drzewek ozdobnych prowadzimy od kilku lat. Mimo tego, że jest to najmłodsza gałąź działalności naszej szkółki, oferujemy bardzo duży wybór gatunków oraz odmian drzew i krzewów ozdobnych. Oferowane przez nas drzewka bardzo dobrze sprawdzają się w ogródkach, parkach oraz innych przestrzeniach zielonych, gdzie bardzo dużą rolę odgrywa wygląd stworzony przez rośliny.

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnych gatunków i odmian roślin nie tylko iglastych, ale również liściastych, w tym materiał szczepiony.

W asortymencie posiadamy takie drzewa i krzewy jak m.in. berberys, pięciornik, żylistek, jarząb, wiąz, klon, żywotnik oraz świerk. Rośliny sprzedawane są w pojemnikach albo z bryłą korzeniową. Nasza oferta jest aktualna także w okresie zimowym, kiedy można u nas nabyć drzewka iglaste: jodły, świerki i sosny jako choinki świąteczne.

Oprócz drzewek ozdobnych sprzedajemy także krzewy i drzewka owocowe, w tym czereśnie, morele oraz jabłonie. W naszej ofercie dostępne są również podkładki pod drzewka.

Dążymy do tego, aby nasza oferta drzewek i krzewów mogła spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Tym, co wyróżnia naszą szkółkę są przystępne ceny, obowiązujące zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i handlu detalicznym.

Oferujemy możliwość posadzenia materiału z gruntu do pojemników. Świadczymy także usługi transportowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w naszej szkółce drzewek ozdobnych i owocowych, która zlokalizowana jest w miejscowości Mnich.

Pobierz PDF z ofertą


Polityka prywatności