drzewka owocowe

 

Drzewka owocowe

Szkółka drzewek owocowych i krzewów Barbary i Krzysztofa Waleczków przygotowała bogatą ofertę gatunków i odmian roślin, które świetnie kwalifikują się przydomowych ogródków i sadów. Oferowane przez nas drzewka bardzo dobrze sprawdzają się w profesjonalnych nasadzeniach towarowych.

Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór drzewek owocowych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. jabłonie, czereśnie i wiśnie oraz grusze. Oferta naszej szkółki obejmuje również śliwy, a także brzoskwinie oraz morele jednoroczne i dwuletnie, w tym dwuletnie typu knipboom.

Obok drzewek prowadzimy sprzedaż krzewów owocowych, w tym porzeczek krzaczastych oraz wysokopiennych, a także agrestów w różnych odmianach.

Drzewka i krzewy owocowe są dostępne z gołym korzeniem. Sprzedaż drzewek prowadzimy w okresie od października do wiosny. Drzewek owocowych nie sprzedajemy w okresie zimowym.

Główną dewizą naszej szkółki jest zapewnienie najwyższej jakości, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzony i zdrowy materiał szkółkarski, który jest łatwy w uprawie, odporny oraz dający obfite plony.

Naszym klientom oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową naszych drzewek w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy również hurtową sprzedaż podkładek pod drzewka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych u nas drzewek ozdobnych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, prosimy o kontakt.

Pobierz PDF z ofertą


Polityka prywatności